Розділи сайта
Новини

12.12.2018 р. - традиційні "Андріївські вечорниці" для учнів 9-11 класів, які підготували учні 10-А класу.

 

10.12.2018 р. у закладі відбувся фестиваль по-українськи 7-8 класів. Діти із задоволенням участь у благодійному ярмарку та концерті.


 


 

Детальніше...

 


03.12.2018 р. відбувся виступ музичної групи за участю учнів 11-А класу (Морозов Ігор, Палагнюк Віктор)


Акція "Щаслива лапа". Збір корму для притулку тварин.


20 та 21 листопада у закладі було проведено конкурс "Наші таланти 2018". Участь у конкурсі прийняли учні 5-8 класів


20 листопада на базі закладу відбувся майстер-клас практичного психолога Назарової Л. М. на тему: «Діти з особливостями  психофізичного розвитку. Робота психолога з дітьми з легкою розумовою відсталістю, корекція дисграфії». 
Захід проводився для практичних психологів комунальних закладів загальної середньої освіти. Панувала сприятлива психологічна атмосфера. Відгуки про майстер-клас гостей-позитивні. 
 


 


09.11.2018 р. відбувся щорічний «Осінній бал» для учнів 9-11 класів. Дякуємо усім класам за активну участь. Вітаємо Федотову Вікторію та Рожицького Максима з перемогою у номінації « Король та Королева Балу -2018.»


Відбірковий тур міського інтелектуального конкурсу серед старшокласників «НОН-СТОП». Дякуємо команді 10 класу: Хайнацькому Юрію, Хібовському Денису, Качуру Нікіті, Балабан Анастасії та Валько Діані.


24 жовтня 2018 року в КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 34 ВМР» у кабінеті 114 відбувся семінар для вчителів трудового навчання, спеціалістів усіх кваліфікаційних категорій на тему: «Технологія узагальнення та поширення педагогічного досвіду». Захід був цікавий, продуктивний, насичений, вдало поєднані науково-теоретична та практична частини. Припало до душі гостинність, доброзичливість господарів семінару, психологічно позитивний клімат спілкування. 
Лещук Роман поділився з колегами методикою та формами узагальнення  та поширення передового педагогічного досвіду. Була проведена виставка із здобутками Лещука Романа, на якій показані друковані статті у методичних та науково-методичних виданнях, посібники та підручники.


З 24.09.18р. по 28.09.18р. у школі проходила акція «5 картоплин». У ній взяли участь учні 1-11 класів. Зібрані овочі були переданні людям похилого віку.


 

У жовтні діти школи взяли участь у міській акції «Смак родинного тепла». Продукти харчування були переданні волонтерам та відправленні у зону АТО.
Дякуємо усім, хто відгукнувся та надав часточку свого тепла нашим воякам.


21 вересня відбувся конкурс малюнку на асфальті «Мир очима дітей». Дякуємо учням 5 А, 6 В та 7 Г класу за активну участь.
Учнями 8-10 класів був проведений  флеш моб «Україна хоче миру».


Школа вітає з Першим вересня учнів та їхніх батьків, а також учителів і всіх співробітників.

Бажаємо у новому навчальному році натхнення, цікавих проектів, плідної співпраці одне з одним та досягнення всіх поставлених цілей.
А найголовніше побажання для всіх наших учнів, друзів та колег - будьте щасливими!

Нехай радісна й світла атмосфера родинного затишку, яка панувала цього дня у Школі, залишиться з нами протягом цілого року.