2018-10-02 10:18:42
Відповідь на звернення
Шановна Наталіє Ігорівно! Ваш лист опрацьовано, взято до уваги та доведено до відома як Очеретної Т.В., так і всього педагогічного колективу з метою недопущення подібного на будь-якому уроці чи перерві. Таміла Василівна визнала, що викладені факти мали місце, але все робилось з метою покращення дисципліни та підвищення відповідальності учнів за роботу під час уроку. Та вона визнає і те, що порушила права дітей, і з розумінням та згодою відповіла на вимогу адміністрації припинити подібну практику роботи під час перерв. Дякуємо за інформацію та виявлену турботу про здоров’я наших дітей. Сподіваємося на подальшу співпрацю в разі необхідності. Адміністрація ЗШ №34ВМР
2018-09-24 14:24:35 litanay5@gmail.com
Учні-заручники
Здрастуйте, шановна адміністрація закладу. Чи знаєте ви, що в ввіреній вам школі № 34 вчитель української мови та літератури Очеретна Таміла Василівна дозволяє собі тримати дітей в класі під час перерви, мотивуючи це затримання фразою з радянських часів - «Дзвінок для вчителя». «Педагог» у вигляді покарання за недотримання правил учнями під час уроку не випускає школярів протягом всієї перерви. Такими діями учитель порушує основний принцип статті 3 Конвенції про права дитини: "В усіх діях щодо дітей першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини". Я мовчу про те, що таким чином «педагог» негативно впливає на фізичний і моральний стан дітей, фактично взятих в заручники. Вони не мають можливості здійснити свої фізіологічні потреби (в туалет сходити, поїсти або просто розім'ятися після довгого сидіння за партою). Виходячи з цього, є факт порушення вчителем права дітей на безпечні та приємні умови навчання. Відносини вчителя і учня - це перший глобальний контакт в житті кожної людини, який визначає його здатність знайти своє місце в житті і адаптуватися до будь-яких умов соціуму. Захист прав дитини в школі - спільний обов'язок і батьків, і адміністрації. Завдання батьків - помітити, що права дитини порушуються, і повідомити про це адміністрацію; задача адміністрації - розібратися в тому, що сталося. Дякую, за розуміння і чекаю на рішучі дії з Вашого боку.

Тема повідомлення

Зворотня адреса

Текст повідомлення

Перевірочний код. Введіть цифри на малюнку