Новини 2016-2017 н.р.
05.05.2017 року у школі пройшли відео перерви, присвяченні дню Пам`яті та Примирення. Діти мали змогу передивитись хроніку ІІ світової війни та послухати пісні тих часів.
04.05-05.05 учні 7-9 класів відвідали ветеранів війни та привітали їх з днем Перемоги.

07 квітня 2017  року  у закладі в рамках проведення Фестивалю ранкової гімнастики і рухової активності «Рух заради здоров’я» вчителі фізичної культури  провели ранкову зарядку з використанням  елементів різних видів спорту.

З 01.03 по 10.03 в закладі було проведено декадник української літератури "Шевченко - для усіх століть"

Під час декадника було проведено такі заходи:

• виставка книг "Слово Кобзаря" та малюнків до поезій Шевченка
  • прослухали твори Шевченка у виконанні вінницького композитора-барда Остапчук Вероніки Семенівни
  •  для учнів 5, 6, 9 класів літературно-музична інсценізація поеми-епопеї "Гайдамаки" підготовлена учнями 9-А класу
  • участь у конкурсі поетів-початківців "Зелене гроно"
  • конкурс читців для 5-6 класів
  • тематичне свято "З Кобзарем у серці"
  • літературне дослідження "Захоплення та кохання Тараса Шевченка"

З 23.02 по 06.03.2017 р. заклад приймав участь у Всеукраїнській благодійній акції "Happy Мяу для Мурчика". В рамках акції було зібрано та передано до притулку для тварин "Планета" 100 кг корму.

Сервантесу - 470 років

Виставка стінгазет учнів 9-х класів до ювілея письменника, презентація вислові відомих людей про Сервантеса

Шкільна баскетбольна ліга України 3х3
У міському етапі змагань команда закладу посіла І місце.
Вітаємо переможців!
Петлінського Ярослава (9-А клас)
Рожицького Максима (9-А клас)
Хайнацького Юрія (8-А клас)
Качура Нікіту (8-Б клас)

Андріївські вечорниці. Свято Вареника

Напередодні чудового свята апостола Андрія у закладі проведено Андріївські вечорниці та свято вареника, що стало вже доброю традицією.

Народні пісні, танці, ворожіння, кусання Калити, а також приготування, презентація та дегустація смачних вареників з різними начинками – ось складові частини дійства, що його підготували учні 8–11-х класів.

Гостинними господарями, які зустрічали всіх гостей у світлиці, стали учні 10-А класу.

З 5.12 по 9.12. в нашій школі відбувся предметний тиждень математики, фізики та інформатики. Вчителями-предметниками були проведені цікаві та змістовні уроки й позакласні заходи, які дали можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищеплювати учням інтерес до математики і фізики, сприяти розвитку й виявленню здібностей учнів, а також засвоєнню ними програмного матеріалу. На даних заняттях учнями активно розв’язувалися складні й цікаві задачі з практичним спрямуванням, що розвивали кмітливість і математичне мислення, вивчалися елементи історії математики…

З 14.11. 2016 – 18.11. 2016 р року в школі був проведений тижневик  англійської мови  “Customs and Traditions of  English – speaking Countries”. Тижневик  проходив за складеним заздалегідь планом.

До його організації були залучені всі вчителі англійської мови та учні 1-11-х класів. Змістовна насиченість місячника була спланована таким чином, що учні перебували в ситуаціях, в яких засобами іноземної мови їм доводилось вирішувати можливі в реальному житті конфлікти в забавній або серйозній формі, оцінювати вчинки героїв, моделювати життєві ситуації.

З 14.11 по 23.11 у школі було проведено декадник толерантності.

В рамках декадника учнівська рада школи оформила інформаційну дошку, де учні мали змогу ознайомитись з поняттям «Толерантність», історією виникнення дня Толерантності та його складовими. Допомогли у оформленні учні 5-В, 7-Б, 8-А, 8-В класів.

Члени учнівської ради, а саме: Федотова Вікторія та Іванюк Марина,провели для учнів 1-4 класів бесіду « Що таке толерантність».

Оформили класні кімнати висловами про толерантність учні: 5-В, 5-Г, 7-Б, 8-А, 8-В, 9-Б. 9-В класів.

Учні 7-Б класу провели «Веселі перерви» для учнів початкової школи.

В усіх класах було проведено виховні години: « Щаслива лапа», « Як запобігти дитячому сексуальному насиллю».

01 листопада було проведено літературний конкурс "У світі казок" для учнів 5-Б та 5-В класів

Осінній бал

21 жовтня в закладі відбувся Осінній бал, під час якого дами і кавалери 9-11-х класів продемонстрували вміння танцювати як бальні, так і сучасні танці.

20 жовтня відбувся відбірковий тур міської інтелектуальної гри « Нон Стоп».  В грі приймали участь команди таких шкіл: №34, №1, №3, №30, №36. В складі нашої команди були учні 10 класів: Новіцький Максим, Езиранкулов Єгор, Пісоцька Катерина, Колєснік Дмитро та Пархоменко . Нажаль наша команда не потрапила до фіналу.

З  07.10 по 20.10 в школі пройшли акції: «Тепло родинного смаку», «5 картоплин», благодійний ярмарок «Добро наших сердець». Учні школи надали матеріальну допомогу військовим зони АТО. Було передано домашню консервацію, овочі, гвіздки, молотки, сокири, мішки, дитячі малюнки та листи.

З 03 по 07 жовтня в рамках Тижня зарубіжної літератури було проведено виставку тематичних стінгазет учнів 8-9 класів.

Благодійна ярмарка

11 жовтня традиційно в нашій школі пройшла благодійна ярмарка. Учні продавали різноманітні смаколики та вироби своїми руками. За дані кошти учнівська рада школи придбає і передасть потрібні речі в зону АТО для наший захисників.

Школа вітає з Першим вересня учнів та їхніх батьків, а також учителів і всіх співробітників.

Бажаємо у новому навчальному році натхнення, цікавих проектів, плідної співпраці одне з одним та досягнення всіх поставлених цілей.
А найголовніше побажання для всіх наших учнів, друзів та колег - будьте щасливими!

Нехай радісна й світла атмосфера родинного затишку, яка панувала цього дня у Школі, залишиться з нами протягом цілого року.