Олімпіади та конкурси

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс „КОЛОСОК" запрошує до участі учнів 1-11 класів, метою якого є пропедевтика фізики, хімії, біології. Спеціальна тема цього етапу конкурсу - „Енергія і життя". Завдання другого етапу спрямовані на пропедевтику астрономії, географії та формування екологічної поведінки. Спеціальні теми другого етапу: „Найкращий читач", „Твоє здоров'я" та „Загадки Землі і Всесвіту". Завдання будуть запропоновані учасникам двома мовами.

«Бобер» - Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно спільно з Міжнародною Спільнотою "Бобер" ("International Beaver Community"). Організація «International Beaver Community» налічує на сьогодні 13 країн. Україна вперше провела в себе конкурс в 2008.

Мета конкурсу - підвищення рівня знань, умінь та навичок серед студентів і учнів в галузі Інтернет-технологій та комп'ютерної анімації. До участі в конкурсі допускаються учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів. Учасник може подати на конкурс кілька робіт. Конкурсні роботи подаються в оргкомітет і можуть бути розміщені в мережі Інтернет. В разі виявлення помилок конкурсантам надається можливість їх виправити до закінчення терміну подання робіт. У разі подання колективної роботи, заявка оформлюється від імені однієї особи, яка приймала участь у розробці. У разі перемоги у І турі цей зареєстрований учасник приймає участь у фінальному турі.

Міжнаро́дний конкурс знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика - конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.

«Кенгуру» - міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Конкурс проводиться щорічно країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати. Організація «KANGOUROU SANS FRONTIERES» налічує на сьогодні 46 країн. Україна впершне провела в себе конкурс 1997 року.

Участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» - це мо­жливість показати свої знання та вміння розв'язувати задачі, прояви­ти навички логічного мислення та креативності під час пояснювання фізичних явищ.

Конкурс «Левеня» можна вважати справжнім святом фізики , і надати багатьом учням можливість пізнати світ через пошук таємниць природи за допомогою її Величності Фізики.