Майбутнім першокласникам

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до Закону України « Про освіту» зарахування до закладу загальної середньої освіти здійснюється відповідно до території обслуговування. Кожний навчальний заклад  має обслуговувати певну територію населеного пункту.
Враховуючи вищевикладене, у квітні 2018 року буде здійснено нове закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти, так як  в місті Вінниці заклади нового типу не мали території обслуговування.
Перевірте, будь ласка, у травні 2018 року на сайті загальноосвітньої школи, до території обслуговування якої школи  ви відноситеся відповідно до вашої  адреси проживання.
Відвідування « Дошколярика» не є обов′язковою формою підготовки дитини до школи і не є 100% гарантією зарахування  дитини до першого класу школи, в якій відвідували підготовчі заняття

Рішенням Вінницької міської ради від 23.08.2013р. №1378, виконавчий комітет міської ради вирішив: закріпити територію обслуговування за ЗШ №34 м.Вінниці для ведення обліку дітей шкільного віку.

№п/п  Назва вулиці або провулка  Номери будинків
1 Барське шосе 1 км   всі будинки
 2  Келецька  №118-136 (парні)
3  Стельмаха №1-56

Наші вчителі які працюватимуть з першим класом у 2015-2016 навчальному році :

Антонюк Тетяна Вікторівна

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Бондар Людмила Миколаївна

спеціаліст вищої категорії.

Ліпач Людмила Іванівна

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.