Символіка школи

У школі навчається 965 учнів, працює 61 учитель.
Школа продовжує кращі традиції класичної освіти, одночасно використовуючи інноваційні підходи та технології до побудови сучасного змісту навчання та виховання.

У школі учні мають можливість:

• поглиблено вивчати українську мову та літературу, математику, фізику;
• отримати основи економічних знань;
• займатися науково-дослідницькою роботою;
• реалізувати свій творчий потенціал, беручи участь у позакласній діяльності - олімпіади, предметні тижні, гуртки (Чарівна ниточка, Умілі пальчики, Джерельце, "ЮІР", Патріот Поділля, Підліток і закон, Захист Вітчизни, Панночка, театральний "Джерельце", народні танці "Посмішка", хорового співу, ансамбль "Барви Поділля", Наш рідний край, ансамбль "Сонечко",Умілі руки).

Чим ми можемо пишатися? Відразу і не скажеш, але в першу чергу - нашими дітьми. Усміхненими, радісними, захопленими, які кожного дня із задоволенням поспішають до школи. А поруч з ними вчителі, які без цих дітей не можуть уявити своє життя. І напевне тому, що учитель спромігся передати частинку своєї душі дітям, наші випускники повертаються до рідної школи вже дорослими людьми і продовжують педагогічну творчість своїх наставників.