Педагогічний колектив

Кафедра словесності

Кафедра англійської мови

Кафедра історії та правознавства

Кафедра математики, фізики, астрономії та інформатики

Кафедра природничого циклу

Кафедра естетичного циклу

Кафедра трудового навчання

Кафедра фізичного навчання

В школі працює 61 учитель, серед них 15 - в початковій школі, 41 вчителі - в середній, 11 викладають музику, образотворче мистецтво, трудове навчання та фізкультуру.

В педагогічному колективі:
  • спеціалістів - 6;
  • I категорія - 11;
  • II категорія - 7;
  • вища категорія - 40;
  • методистів - 17;
  • старших вчителів - 14;
  • відмінників освіти - 2;
  • заслужених вчителів - 1.
      Проблема, над якою працює школа в 2014 - 2015 навчальному році: "Створення умов для реалізації основних принципів модернізації освіти шляхом впровадження освітніх технологій, шляхом втілення ідей гуманізації та забезпечення індивідуального підходу до навчання та виховання".
      Традиційними є першості та призові місця шкільних команд на міських предметних олімпіадах з математики, хімії, фізики, географії. Учні школи - переможці обласних, заключних етапів Всеукраїнських, міжнародних олімпіад, лауреати Малої Академії Наук. Активну участь беруть учні школи у Всеукраїнських конкурсах "Кенгуру", "Левеня", "Бобер" та "Колосок" у конкурсі розв'язування логічних задач.
    Успішно діє у школі президентська учнівська республіка. Традиційним є створення дитячих об'єднань за різними напрямками виховання.