News

Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Учнівська рада комунального закладу «Вінницький ліцей #34»

#Козацтво_слава_України

В рамках Патріотичного марафону - 2022 у комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» відбулась інфо-акція «Козацтво-слава України» До Дня Захисника України учні 7-8 класів зробили інформаційні онлайн-постери.
#Козацтво_слава_України

В рамках Патріотичного марафону - 2022 11.10.2022 р. в 11-А та 11-Б класах були проведені тематичні дебати. Тема: "Україна - щит від агресора для Європи чи світовий інструмент боротьби з Росією ?".
Захід провела вчителька історії —Бельдіян Катерина Григорівна.

У комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» до Дня Захисника України пройшов збір солодощів для наших захисників та захисниць! Також, діти створили обереги, малюнки та написали листи зі словами підтримки та подяки!
Слава Україні!
Героям Слава!

В рамках Патріотичного Марафону - 2022 До дня Захисника України, у комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» пройшла арт-акція «Слава Україні!Героям Слава!». Учасниками стали учні 1-6 класів.

В рамках Патріотичного Марафону - 2022 10.10.2022 у 10-А класі відбувся круглий стіл на тему: «Європейський вибір України: ризики і перспективи».
Захід провела вчителька історії - Бельдіян Катерина Григорівна.

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Зі Святом Вас дорогі вчителі!

Протягом 19.09-23.09.2022 року до Всеукраїнського тижня протидії булінгу, у комунальному закладі "Вінницький ліцей №34" були проведені зустрічі з працівниками  патрульної поліції, а саме з шкільним офіцером - Іриною Олександрівною Проценко. Тема бесіди: "Попередження булінгу у навчальному закладі".

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході та півдні країни.
Наші учні долучились до конкурсу дитячого малюнка під гаслом: "Ми прагнемо миру!" Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Сьогодні наше чудове, європейське, сучасне місто, серце Поділля  – Вінниця відзначає 659-ту річницю від дня заснування! В цей день ми всі себе почуваємо іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Вінницький Ліцей №34 також приєднався до челенджу "Діти PROмісто: 659 фраз"
#Діти_PROмісто_659_фраз

Дорогі наші учні, сьогодні ви прийшли в школу, щоб почати та продовжити свій шлях до знань. Вітаємо вас з 1 вересня і бажаємо веселих та захопливих уроків, гарних оцінок, нових друзів, добрих викладачів. Нехай шкільні роки будуть радісними, повними дивовижних відкриттів і щасливих моментів.