News

29.09.2021 р. у Загальноосвітній школі I-III ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивчення математики і фізики №34 ВМР була проведена Акція «Я знаю свої права та обов’язки» в рамках діяльності клубу шкільних омбудсменів «Бумеранг». Учениці 10-х класів провели інформаційну хвилинку та вікторину у 4-х класах. Метою акції була підготовка правового підґрунтя для усвідомлення учнями своїх прав і юридичних можливостей їх захисту.

В рамках святкування Дня бібліотеки було проведено захід «Подаруй книгу». Учні нашої школи поповнили асортимент книг у нашій шкільній бібліотеці задля того, щоб жодне з поколінь не забувало, що книга – джерело мудрості!

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається військове свято – День партизанської слави.

Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.
До Дня партизанської слави, учні нашої школи відвідали та привітали ветеранів.
«У складі партизанських загонів ви проявили свій високий патріотизм, жертовність, силу та витримку у боротьбі з ворогом. Ми дякуємо вам за Перемогу, бажаємо вам міцного здоров’я та миру на нашій рідній землі!».

21.09.2021 - Міжнародний День Миру!
Мир - це основа стабільного життя.
Мета цього дня - зміцнити ідеали світу як всередині країни, так і між націями.
Пімен Панченко казав: «Біда і радість ходять поруч вічно.Людей врятує тільки людяність.»
Настав час,коли всі країни світу повинні використовувати всі свої можливості та виступити за встановлення миру.Від наших зусиль залежить мир.
Учні 34-ї школи підтримали флешмоб: «Ми за МИР!»

20.09.2021 р.відбулась зустріч учнів 9-10 класів з лейтенантом Вишенської ювенальної превенції – Грібовою Юлією Михайлівною. Тема бесіди: «Кримінальна і адміністративна відповідальність неповнолітніх.Булінг".

16.09.2021 р. учні 6-А класу відвідали міський захід: «Палац — майстерня творчості й натхнення».
Для дітей провели  цікаві майстер-класи, на яких вони дізнались про традиції проведення ярмарків в Україні.
Ми вдячні ВМПДЮ за чудову організацію та за посмішки наших школярів!

В рамках тижневика «Разом проти булінгу», 15.09.2021 р. до 5-7 класів завітала шкільний офіцер Поліції - Проценко Ірина Олександрівна.

В рамках місячника «Увага!Діти на дорозі» 14 та 15 вересня  був проведений виховний захід для учнів початкової школи.
Гурток «Юні Інспектори Руху» нагадали молодшим школярам правила переходу вулиць , безпечні місця переходу дороги у мікрорайоні закладу освіти.

З метою формування патріотичного виховання та знайомства зі справжніми героями України 13 вересня 2021 р. відбулась зустріч учнів 11-х класів з воїнами АТО. Ми вдячні Кириченку Олексію Степановичу та Емельянову Сергію Петровичу за розповідь, та за те, що боронять кордони нашої держави.
Бійці розповідали школярам, що пережили за час перебування в зоні АТО. Кожен з них висловив думку про те, що тільки в єдності - наша сила. Ця зустріч була важлива як учням, так і воїнам-ветеранам.
Безмежно вдячні  усім захисникам Вітчизни!

07.09.2021 р. під час проведення загальноміського свята з нагоди Дня фізичної культури та спорту наш заклад нагороджено кубком та цінним подарунком за зайняте ІІІ місце місце у рейтингу фізкультурно-спортивної роботи в закладах загальної середньої освіти міста за 2020-2021 навчальний рік. Вітаємо кафедру фізичної культури з новим здобутком!