Розділи сайту
News
Найтрепетнішим моментом шкільного життя є випуск. Наш ліцей цьогоріч випустив два класи надзвичайних, креативних, талановитих, розумних одинадцятикласників. 
Юнаки та дівчата змогли отримати свідоцтва про освіту в урочистій атмосфері, відсвяткувати випускний вечір радісно та безтурботно. Цим ми завдячуємо нашим героям, нашим Збройним Силам України. Випускники це усвідомлюють, тому вирішили зібрати кошти, щоб знову зробити внесок у спільну Перемогу. Під час урочистого заходу діти подякували воїну та передали йому свою волонтерську допомогу. Так, було придбано зброю проти "Шахедів" з прожектором.
Дякуємо випускникам! Слава ЗСУ! Слава Україні!

01.06.2023 року відбулася чергова педагогічна рада. Проте ця педрада особлива: обговорено надважливі виховні питання. Тема - "Формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави засобами національно-патріотичного виховання". Виголошена інформація стосувалася і навчальної діяльності, й годин спілкування, і гурткової роботи. Варто відзначити, що відповідна урочиста патріотична атмосфера відчувалась у приміщенні Обласного краєзнавчого музею, де було проведено засідання педагогічної ради. Завершенням заходу стала екскурсія експозицією "України щит", присвяченою Героям Небесної сотні та воїнам Збройних Сил України, завдяки котрим ми маємо змогу працювати, розвиватися, жити...
 

Співпраця є ключовою в  роботі нашого закладу. Ми спільно приймаємо рішення, спільно їх виконуємо. Спільно й підводимо  підсумки.
25 травня 2023 року відбулася Батьківська конференція за участі всього колективу ліцею: дітей, батьків та педагогів. На порядок денний було винесено звіт про виконану роботу в 2022-2023 н.р. директора Оксани Войтко та доповідь представника колективу батьків Ірини Гаврилюк про розподіл та  використання благодійних внесків. 
Спільним рішенням батьків, учителів та дітей стало оцінити роботу директора на "задовільно". 

Пізнавальною була доповідь шкільного психолога Назарової Л.М. про способи подолання стресу та про важливість стабілізації емоційного стану

Дякуємо всім, хто долучився і долучається до вдосконалення нашого закладу. Віримо, що наші прагнення принесуть свої плоди і надалі наш заклад процвітатиме більше, краще, яскравіше. Дякуємо!


Сьогодні 24.05.2023 року традиційно відбулося загальноміське свято ✨'Талант року - 2023✨. За участі міського голови Сергія Моргунова, заступника міського голови Галини Якубович, директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко, де наші учні отримали стипендії та грамоти за перемоги в олімпіадах та конкурсах. Вітаємо та бажаємо нових звершень🎉

https://sch34.edu.vn.ua/pershokl.html

 


 

Ми за кібергігієну та медіаграмотність! З таким девізом в нашому закладі пройшли STEM уроки з іформатичної грамотності та кібербезпеки. Проєкт #ШахрайГудбай, організатором якого є Національний банк України та Департамент Кіберполіції Національної поліції України, дає можливість навчати українців правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів. 

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи (flower)«КОЖНА ДИТИНА ТАЛАНОВИТА»(flower). Кожен  день тижня був присвячений  певному  кольору та мав свою тематику. Понеділок  виявився дуже яскравим, адже він був різнокольоровим(rainbow). Вівторок у нас був червоним❤️ і казковим. Середа - день зелений💚 - "Природа рідна - наша втіха, тож хай вона не знає лиха". Четвер - жовтий💛 - "День посмішки та позитивної інформації". П'ятниця зафарбувалася у синій колір💙 - "День справжнього друга". Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними. Творчий підхід вчителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Діти,батьки та вчителі Комунальний заклад "Вінницький ліцей №34" продовжують активну волонтерську діяльність. Протягом двох днів у межах міської акції «Допомагаємо та обов‘язково переможемо!» було зібрано : продукти харчування,консервацію,чай,каву,засоби особистої гігієни для ЗСУ. Ми ДЯКУЄМО нашим воїнам за їхню мужність, самовідданість і героїзм. Допомагаємо та обов‘язково переможемо!Слава Україні!🇺🇦

З метою формування ціннісного ставлення до сім'ї, виховання поваги та шанобливого ставлення до сімейних цінностей і традицій з 15.05.2023 року по 19.05.2023 року в ліцеї проведено тижневик "Сімейні цінності". Класними керівниками початкових класів проведено бесіди: "Щаслива родина, яка вона?", "Яка сім'я, такий і я", "Я - частина сім'ї", "Родина очима дитини"; організовано виставки: "Дерево мого роду", "Моя сім'я на світлинах". Учні складали тематичні прислів'я, малювали сучасну сім'ю, активно брали участь в обговоренні теми та весело завершили навчальний тиждень. Відроджуємо родинні звичаї, прищеплюємо дітям любов і повагу до найсвятішого - до родини!

У травні 2023 року відбувся VІІІ Відкритий міжрегіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді
«Слово у душі – душа у слові»
Захід покликаний популяризувати українську мову, виховати в учнів естетичні смаки й посприяти формуванню патріотичної свідомості у дітей. 
На конкурсі представлено вірш Євгенії Романюк (10-А) «Я пам’ятаю», що відображає почуття українців у перші дні втогнення росії, та  есей Марії Ліщенко (9-В) про шанування народу й ідентифікацію себе як українця.
Підготувала представників нашого ліцею керівник гуртка театрального мистецтва Разлог Марина Сергіївна

Цікаво,стильно,новомодно!
Саме так пройшов Тиждень Стилю у нашому ліцеї з 01.05 ✅
Понеділок : total black ⚫️
Вівторок : чим яскравіше - тим краще 🌠
Середа : день без рюкзаків 💼
Четвер : спортивний стиль 🧢
П‘ятниця : піжамний день 😴
Запрошуємо до перегляду відео 🎶

 


 

З 24 по 28 квітня 2023 року в ліцеї проведено екологічний марафон «Ми творимо планету власноруч».
Метою заходу є виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей стійких установок на раціональне природокористування, активізацію практичної природоохоронної роботи, формування життєвих компетентностей у контексті ідеї сталого розвитку суспільства.
Класні керівники 1-4 класів проводили бесіди: «Чисте довкілля – чисте сумління», «Знай, люби, бережи», «Обіймемо Землю красою й любов’ю»; екологічні вікторини: «Знавці природи», «Людина – природі друг». Учні початкової школи розв'язували екологічні задачі, виготовляли екологічні листівки, вчилися сортувати сміття і переконалися, що це цікаво і корисно.

Люди не повинні забувати, що на Землі їм відведено дуже невелике місце, що вони живуть в оточенні природи, яка легко може взяти назад все, що дала людині - під таким лозунгом пройшов тижневик природничих наук (біологія, географія, хімія)  у нашому ліцеї. Він проводився з метою формування природничої грамотності, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, поглиблення знань з природознавчих наук. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.


Нині у Вінниці активно обговорюють новину: у нашого міста з'явився ще один побратим - німецьке місто Карлсруе. З нагоди підписання Угоди про побратимство відбувся урочистий концерт. Вкотре нашу країну представляє Народний ансамбль танцю "Барвінок". Серед барвінчат і наші учні: Лисун Юлія (10-А), Яблецький Ілля (6-Б) і Самойлюк Софія (5-Б).
Фронт буває різним. Культурний сьогодні провадять наші діти... Українська пісня, народний танець - це відвертість почуттів, яскравість емоцій, прагнення миру, втілення свободи нашої країни. 
І ми знаємо точно, що все буде Україна!

Анатоль Франс писав: "Скільки б ми не говорили про порожнечу життя, іноді достатньо лише однієї квітки, щоб нас переконати". І з цим важко не погодитися.
Наші колеги з Ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради у рамках реалізації проєкту «Соціальне шкільне підприємництво» безкоштовно надали саджанці хризантем.
Ми безмежно вдячні організаторам проєкту «Непереможна.Квітуча» за можливість перетворити територію нашого закладу на квітучий оазис🌸

22 квітня – Всесвітній день Землі. Саме в цей день в різних куточках земної кулі небайдужі люди до проблем природи проводять заходи, які спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. 
Учні початкової школи також долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі. Було проведено виховні бесіди «Бережімо рідну Землю!», «Земля – наш спільний дім!», конкурс «Година Землі», виставку малюнків «Бережи природу». А ще учні початкових класів презентували міні-проєкт «Що я можу зробити для майбутнього планети?», виготовляли лепбуки та колективні творчі роботи «Ми любимо свою планету!», створювали  аплікації на тему «Буду я природі вірним другом…», переглядали  пізнавальні відеоролики. 
Проведені заходи зацікавили дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.

Однією з важливих проблем на шляху до гармонійного розвитку нашого ліцею стала співпраця із іншими закладами. Так, 21 квітня 2023 року було підписано Меморандум про співпрацю між комунальним закладом "Вінницький ліцей № 34" та Вінницькою міською організацією Товариства Червоного Хреста України. 
Сторони Меморандуму домовилися про співробітництво в галузі набуття теоретичних і практичних навиків з домедичної допомоги щодо формування здоров’язбережувальної компетентності учасників освітнього процесу. 
Віримо, що наше співробітництво буде злагодженим та плідним!

В час війни специфічним стало явище волонтерства. Різні люди об'єднались в спільній справі - збір допомоги воїнам та потрепілим від війни. 
20 квітня відзначають День волонтера. 
Ми теж маємо стосунок до цього дня, адже ще з початку війни допомагаємо іншим: приймаємо переселенців, збираємо гуманітарну допомогу, виготовляємо обереги для воїнів, організовуємо заходи, де збираємо кошти для ЗСУ.
Приємно бачити результати своєї праці: тепловізор - на передовій, прапор з побажаннями та словами вдячності - в руках солдатів... Маскувальні сітки, дрон, каски, бронежилети - усе це знайшло своє використання.
Кожен з нас - частина перемоги. І ми переможемо!

Однією з актуальних у галузі освіти є проблема академічної доброчесності. Це поняття акумулює в собі  самоаналіз і саморозвиток, виваженість та повагу, мотивацію та належне оцінювання праці...
 Цьогоріч було запущено перший Хаб доброчесності на базі проєкту "Прозора школа" Офісу доброчесності НАЗК. 
Представник нашого ліцею, заступник директора з навчально-виховної роботи Гончар Тетяна Миколаївна, мала змогу перейняти досвід інших у питанні формування нульової толерантності в освітньому середовищі, долучилася до антикорупційних дебатів, отримала нагороду, що підтверджує участь в такому потрібному й такому цікавому Хабі. 
Маємо надію, що академічна доброчесність буде сталою формою взаємодії учасників освітнього процесу й стане поштовхом до розвитку змін на краще.

Війна внесла корективи в наше повсякденне життя. Правила цивільного захисту стали нашою реалією. І сьогодні ми переконуємося, що заходи щодо вивчення основних принципів цивільної оборони більш ніж важлива.
 18 квітня 2023 року в нашому ліцеї відбувся День цивільного захисту. Виставка малюнків, інформативні локації, бесіди, майстер-класи, квести - все це допомогло дітям і дорослим пригадати правила домедичної допомоги, протимінної та протипожежної безпеки, дії під час евакуації або під час стихійного лиха. Популяризація культури безпеки життєдіяльності та цивільного захисту серед дітей та молоді є питанням приорітетним в такі важкі часи. А найголовнішим скарбом для України є наш народ. Тому варто зберігати здоров'я та життя кожного, щоб Україна процвітала й сяяла посмішками наступних поколінь українців!
Вище професійне училище ЛДУ БЖД

 

Усі з нетерпінням чекають велике світле свято - Великдень. Воно завжди приносить радість у серця дорослих та дітей. Учні початкових класів ознайомлювалися з видами писанок і символікою знаків, виготовляли різноманітні аплікаціїї і поробки, допомагали матусям пекти та оздоблювати великодню випічку, фарбувати крашанки.
Українська писанка,
Як дитяча пісенька,
Як бабусина казка,
Як матусина ласка.
Всіх вітаємо зі святом Великодня! Бажаємо, щоб у кожній оселі панувало здоров’я, щастя, мир і добро!☀️👨‍👩‍👧

Діти нашого закладу долучились до благодійної акції «Від дитини до дитини». Метою був збір необхідних речей(канцелярія,підручники , іграшки) для найменших жителів Балаклії, яких нині в місті проживає близько двох тисяч. Містяни поступово намагаються налагодити життя після окупації, втім досі відчувають брак багатьох речей.

05.04.2023 р.у ВМПДЮ відбулася зустріч учасників історико - патріотичного клубу "Покоління  UA". Учні Вінницького ліцею № 34 взяли участь у  майстер - класі по писанню писанки🥚🥰

😍Це була неймовірна подія! Наші учні 4-А та 5-В також долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту «Спільно до безпеки». Який було проведено 4 квітня до Всесвітнього дня з мінної просвіти.

Всі дуже уважно слухали, написали та запам'ятали головні правила мінної безпеки, які сьогодні має знати кожен: 
❌ Не підходь! 
❌ Не чіпай!
☎️ Дзвони 101!

👉Правильний текст диктанту шукайте за посиланням: bit.ly/3MfZNHV
👉Слухайте диктант в записі: 
Facebook: bit.ly/3ZCjvAt
YouTube: bit.ly/435NfbP

Дякуємо всім за участь! 💙


Спільно з МОН команда Мінцифри у 2023 році продовжила ініціативу «Ноутбук кожному вчителю». За підтримки Google та ЮНЕСКО до закладів освіти надійшли 50 тисяч нових хромбуків.
«Ми розвиваємо освіту навіть в умовах війни. Вчителі продовжують навчати учнів в укриттях навіть під час повітряних тривог, проводять уроки онлайн і дають змогу здобувати якісну освіту. Ініціатива “Ноутбук кожному вчителю” дасть змогу освітянам не переривати освітній процес і бути на зв'язку з учнями», – зазначив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 
У рамках державної програми "Ноутбук кожному вчителю" 8 хромбуків отримав комунальний заклад «Вінницький ліцей №34»

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.
     Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Природно при цьому, що їхній зовнішній вигляд є досить різноманітним і способи життя відрізняються.

27 березня відбулося чергове засідання педагогічної ради на тему «Творче використання прогресивних технологій та сучасних прийомів педагогічної техніки у процесі викладання предметів»

Метою засідання є поглиблення знань педагогів  про інноваційні, зокрема інформаційні технології навчання, прийоми педагогічної техніки, обмін досвідом їх використання.


Через події війни ми впевнились, що найціннішим є здоров’я і життя людини. Прикро, що про порядок надання допомоги потерпілій людині знають одиниці. Тому в нашому закладі було проведено майстер-клас із домедичної допомоги. Правила визначення наявності дихання, способи переміщення потерпілого в стабільне положення, серцево-легенева реанімація, дії при порушенні прохідності дихальних шляхів: ці та інші важливі алгоритми заходів збереження життя пригадали вчителі нашого ліцею.
У будь-який момент будь-хто може отримати травму чи захворювання. Використовуючи інструкції з проведення першої допомоги людині, можна запобігти настання нещасного випадку. Тому так важливо знати базові навички надання першої медичної допомоги.
Бажаємо всім міцного здоров’я😉
Червоний Хрест Вінницької Області дякуємо за співпрацю та корисний, цікавий тренінг! https://www.facebook.com/VinnytsiaRedCross 


27.03.2023 року відбувся благодійний проєкт "Даруємо усмішки дітям". Місце проведення - кафе "Happy Monkey". Розважальна програма складалася з веселих конкурсів, розваг та творчих завдань. Аніматори подарували яскраві емоції і незабутні враження дітям👫👬🧩

Нині наша незламність проявляється в згуртованості. Особливо важливою стала благодійна діяльність, яка допомагає на шляху до Перемоги. 
25-26 березня 2023 року, за підтримки Вінницького міського голови Сергій Моргунов та Департамент освіти Вінницької міської ради, було організовано Дитячий благодійний вікенд, що мав на меті підтримати Збройні Сили України. Учні й вчителі нашого ліцею мали честь долучитися до цього заходу. Домашня випічка й смаколики, власноруч виготовлені вироби й виступи творчих колективів – усе вражало оригінальністю та творчим підходом. Щодня дякуємо нашим ЗСУ, що маємо можливість працювати, вчитись, жити! Слава Україні! Героям слава!

Азов..  Так мало літер... І так багато емоцій.. і ці емоції такі суперечливі. Це гордість і сум, це шана і лють, це незламність і жага помсти.
Учні старших класів (9, 10, 11) відвідали екскурсії, присвячені вінничанам-майданівцям, що віддали життя за Незалежність України, воїнам Збройних сил України, що стали Героями. Особливою стала експозиція "Азов - янголи Маріуполя". Важко приймати те, що молодь гине задля того, щоб ми і надалі могли називатись українцями. І сьогодні хочеться на весь голос крикнути гасло "Слава Україні", і пошепки промовити відповідь... "Героям слава"...

В рамках міжнародної акції "Година Землі" у закладі був проведений фото квест" Наш дім - планета Земля", створений інформаційний вісник "Екологія у датах", учні екологічного гуртка провели бесіди для учнів 1-5 класів "Година Землі", " День Води🌍💧

В рамках інформаційного марафону «Вінниця-Кельце: 65 років партнерства» з 20 по 24 березня, в нашому закладі пройшли бесіди, майстер класи з учнями 1-4 класів. Учні створювали листівки, браслети у знак дружби двох країн.


Цей тиждень пройшов під гаслом : «Вінниця-Кельце: 65 років партнерства»🇵🇱🇺🇦

Ще з 2014 р. м. Кельце підтримувало вінничан, які захищали незалежність України на Сході та переселенців з Донеччини, Луганщини й Криму. З початку російської агресії польське місто-побратим передало до Вінниці понад 160 тонн гуманітарної допомоги. Це медичні прилади, перев’язувальні матеріали, медикаменти, продукти харчування, ліжка, матраци, спальні мішки, павербанки, акумулятори та багато іншого.

Ми дякуємо жителям м.Кельце також за світловідбиваючі стрічки для наших дітей❤️


Війна принесла багато горя не лише людям, але і тваринам. Багато котів та собак були загублені, зраджені або втратили господарів. Наш заклад підтримує чотирилапих,які знаходяться у притулку «Планета» та долучились до VІІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика» та зібрали допомогу (корм, крупу, іграшки чи медикаменти) для котів та собак🐶🐱❤️
Винницкий приют для бездомных собак "Планета"

До уваги ліцеїстів!
26.03.2023 (неділя) відбудеться благодійний ярмарок, у якому наш заклад приймає участь.
До вашої уваги будуть представлені вироби ручної роботи, смаколики та музичний супровід у виконанні наших дітей.
Ми ніколи не залишаємось осторонь та завжди готові допомогти! 
Усі виручені кошти будуть передані на благодійність🙏🏼🇺🇦

Учениці 7-А класу, Хижняк Анастасія, Грачова Софія, Макаревич Іванна та Поперечна Поліна, прийняли участь  у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Зоологічна галерея" на базі закладу Вінницької обласної станції юних натуралістів! Керівник: Іськова С.Є.

       Профорієнтація важлива в роботі нашого закладу, адже нашим випускникам так важливо визначити напрямок майбутньої професійної діяльності, зробити правильний вибір та вірити у власні сили. 
Учні 9 класів відвідали День відкритих дверей у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг. Майстер-класи, екскурсії, частування - все створило теплу атмосферу цього заходу. Приємно зустріти серед студентів випускників нашої школи. 
Кожна професія важлива. І кожен повинен зайняти своє, виняткове місце в житті. І тоді професія буде в радість! Цього ми і бажаємо кожному нашому випускнику!

Основою успіху є співпраця. Колектив нашого ліцею прагне до співробітництва в різних його проявах. 
15 березня 2023 року між Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету та комунальним закладом «Вінницький ліцей № 34» підписано Меморандум про співпрацю. Це дає змогу розвиватись в освітньо-методичній галузі, розвивати здібності випускників та педагогів. 
Віримо, що такий інструмент педагогічного партнерства забезпечить створення безперервної ступеневої системи освіти, яка є запорукою виховання покоління розумних, свідомих, успішних українців.

     

Приємно усвідомлювати, що здобутки колективу нашого закладу примножуються. Цьогоріч сталося важливе: у видавництві «Моя книжкова полиця» вийшла друком книга луцької письменниці Юлії Смаль «П’ять колосків. Голодомор. Історії, як зникали українці». Та не це стало причиною нашої гордості. Науковою редакторкою цієї графічної новели є вчителька історії комунального закладу «Вінницький ліцей № 34», кандидат історичних наук Ірина Миколаївна Батирєва. Особливістю цього видання стало те, що це перша книга про Голодомор 1932-1933 років, написана для дітей. Крім того, історії викладено у формі коміксів, що неабияк полегшує сприймання такої важкої теми. Приємно, що учні нашого ліцею теж можуть ознайомитися зі змістом вказаної книги, адже сьогодні це видання вже є на полицях шкільної бібліотеки. 

Бажаємо Ірині Миколаївні творчих наснаг та креативних ідей, нашим дітям – патріотизму, нашому ліцею – процвітання!


Тиждень  української  мови та  літератури.


09.03.2023 патрульна поліція проводила бесіду з елементами гри на тему " Кібербезпека" у  1-Б і 4-А класі.


Наш заклад взяв участь у ІІ міжнародному занятті доброти 2023 запропонований благодійним фондом «Щаслива лапа»
Тема: «Ми відповідальні за тих, кого приручили»
Дітям було цікаво слухати  оповідання «Погризені капці», а також було запропоновано розфарбувати малюнки та знайти пару,щоб вирішити проблему🐶🐱


2 березня, у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відбулась розважально-освітня гра «Дитячий Flash Quiz. Традиції англомовних країн». Захід організував департамент освіти міської ради спільно з Центром позашкільної освіти «Flash».

Понад 80 учнів 4-6 класів вінницьких загальноосвітніх закладів, зокрема й дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та дітей захисників і захисниць України доєдналися до гри.

Робота в командах, проведення вікторини на різні теми, батл капітанів, – все це організували, щоб учасники проявили свою ерудицію, змогли дізнатись багато нового, поспілкуватись на цікаві теми у колі ровесників.


До комунального закладу «Вінницький ліцей №34» завітав лейтенант поліції Мєшкова Ольга Олексіївна.Тема бесіди: «Поява російського молодіжного руху ЧВК "Редан" в Україні та його наслідки» 
У пресцентрі Головного управління поліції у Вінницькій області зазначають, що провокування масових бійок серед молоді та підлітків є спробою російської пропаганди провести чергову інформаційно-психологічну операцію, використавши у ній дітей, аби в подальшому дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні.
#СТОПРЕДАН#НЕБЕРИУЧАСТЬ


В річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, в нашому місті реалізувався проєкт «Як ти, Віннице?». Його запропонували мешканці Мюнстера, німецького міста-партнера нашої Вінниці. Всі вінницькі зображення мешканці Мюнстера згодом побачать на міському сайті проєкту: Winnytsia Love – Вінниця – як ти?

За ці фото/відео місцеві жителі та бізнес Мюнстера перераховуватимуть по 10 євро на окремий рахунок. На зібрані кошти придбають спеціальне медичне обладнання на потреби однієї з вінницьких лікарень.


У світі 21 лютого святкують Міжнародний день рідної мови 


Міжнародний день рідної мови... Який він важливий нині. Мова дозволяє нам називатись окремим народом, ідентифікувати себе як українці. 

Це свято стосується кожного з нас. Адже саме ми - носії рідної мови.

Тому цьогоріч вирішили перевірити, наскільки якісно учні нашого ліцею володіють рідною мовою.


20.02.2023 р. відбулось засідання гуртка "Патріот Поділля".

Тема зустрічі: "З Майданом в серці крізь життя" для учнів 8-А класу.

Керівник - Бельдіян К.Г.


Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.
Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні кожен з українців знає, що таке Євромайдан. Адже щороку в лютому в пам’яті виринають спогади про ті важкі часи. З особливим сумом ми згадуємо про тих, хто віддав під час Революції Гідності найдорожче – життя…
15 лютого 2023 року відбувся фестиваль імені Героя Небесної сотні Максима Шимка. Учні нашого ліцею долучилися до благодійних заходів. Своїм перфомансом ми показали символи нескореності українських людей: майданівця, бійця АТО, волонтерів, кіборга, азовця… 
Захід дав змогу ще раз переконатися, що ми непереможні тоді, коли ми підтримуємо один одного, коли ми діємо згуртовано, коли ми разом. Слава Україні! Героям слава!🇺🇦

Ось і прийшло до нас світле та романтичне свято – День святого Валентина. Цього дня, 14 лютого, усі пари вітають один одного та дарують подарунки та листівки.
У комунальному закладі «Вінницький ліцей №34» діти радісно фотографувались та влаштували музичні перерви, на яких заспівали улюблені пісні💕

13 січня, напередодні Нового Року за старим стилем, українці святкують Щедрий вечір або ж Багату кутю. За християнським календарем – це день преподобної Меланії. Святкування цього дня супроводжується щедруванням — старовинним звичаєм обходів хат з побажанням щастя членам сім’ї і процвітання господарства. Щедрувальники отримують ласощі і навіть кошти у якості подяки від господарів домівки.

Вже традицією стало провадити щедрування у нашому закладі. Учасники театрального гуртка «водили козу», створили театралізоване дійство із Василем та Маланкою, як це робили українці багато років тому.


Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Учнівська рада комунального закладу «Вінницький ліцей №34» 

#Козацтво_слава_України


В рамках Патріотичного марафону - 2022 у комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» відбулась інфо-акція «Козацтво-слава України» До Дня Захисника України учні 7-8 класів зробили інформаційні онлайн-постери.
 

#Козацтво_слава_України


В рамках Патріотичного марафону - 2022 11.10.2022 р. в 11-А та 11-Б класах були проведені тематичні дебати. Тема: "Україна - щит від агресора для Європи чи світовий інструмент боротьби з Росією ?".
Захід провела вчителька історії —Бельдіян Катерина Григорівна.


У комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» до Дня Захисника України пройшов збір солодощів для наших захисників та захисниць! Також, діти створили обереги, малюнки та написали листи зі словами підтримки та подяки! 
 

Слава Україні!
Героям Слава!


В рамках Патріотичного Марафону - 2022 До дня Захисника України, у комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» пройшла арт-акція «Слава Україні! Героям Слава!». Учасниками стали учні 1-6 класів.


В рамках Патріотичного Марафону - 2022 10.10.2022 у 10-А класі відбувся круглий стіл на тему: «Європейський вибір України: ризики і перспективи».
Захід провела вчителька історії - Бельдіян Катерина Григорівна.


Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Зі Святом Вас дорогі вчителі!
 


Протягом 19.09-23.09.2022 року до Всеукраїнського тижня протидії булінгу, у комунальному закладі "Вінницький ліцей №34" були проведені зустрічі з працівниками  патрульної поліції, а саме з шкільним офіцером - Іриною Олександрівною Проценко. Тема бесіди: "Попередження булінгу у навчальному закладі".


Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході та півдні країни.
Наші учні долучились до конкурсу дитячого малюнка під гаслом: "Ми прагнемо миру!" Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.


Сьогодні наше чудове, європейське, сучасне місто, серце Поділля  – Вінниця відзначає 659-ту річницю від дня заснування! В цей день ми всі себе почуваємо іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Вінницький Ліцей №34 також приєднався до челенджу "Діти PROмісто: 659 фраз" 
 

#Діти_PROмісто_659_фраз


Дорогі наші учні, сьогодні ви прийшли в школу, щоб почати та продовжити свій шлях до знань. Вітаємо вас з 1 вересня і бажаємо веселих та захопливих уроків, гарних оцінок, нових друзів, добрих викладачів. Нехай шкільні роки будуть радісними, повними дивовижних відкриттів і щасливих моментів.