News

Протягом 19.09-23.09.2022 року до Всеукраїнського тижня протидії булінгу, у комунальному закладі "Вінницький ліцей №34" були проведені зустрічі з працівниками  патрульної поліції, а саме з шкільним офіцером - Іриною Олександрівною Проценко. Тема бесіди: "Попередження булінгу у навчальному закладі".

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході та півдні країни.
Наші учні долучились до конкурсу дитячого малюнка під гаслом: "Ми прагнемо миру!" Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Сьогодні наше чудове, європейське, сучасне місто, серце Поділля  – Вінниця відзначає 659-ту річницю від дня заснування! В цей день ми всі себе почуваємо іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Вінницький Ліцей №34 також приєднався до челенджу "Діти PROмісто: 659 фраз"
#Діти_PROмісто_659_фраз

Дорогі наші учні, сьогодні ви прийшли в школу, щоб почати та продовжити свій шлях до знань. Вітаємо вас з 1 вересня і бажаємо веселих та захопливих уроків, гарних оцінок, нових друзів, добрих викладачів. Нехай шкільні роки будуть радісними, повними дивовижних відкриттів і щасливих моментів.