2022-08-18 14:34:07
Подяка
Сьогодні в школі приймають заяви від батьків, які хочуть, щоб дітки ходили на очну форму навчання. Хочу подякувати дирекції школи за те, що наважуються проводити уроки не дивлячись на страшні події в нашій країні. Бережи Вас Бог! А разом з Вами і наших дітей!
2022-08-18 14:24:52
2022-08-11 03:57:18
Скарга
Шановний Володимире Петровичу. Прошу звернути увагу на поведінку т. зв. "біженців", що зараз проживають у приміщенні нашої школи. Підозрілі чолов'яги із кримінальними татуюваннями та блатним жаргоном, які називають себе біженцями "із дамбаса", судячи з усього знудьговані спокійним життям та Вашим піклуванням. Ці особи розпивають спиртні напої, дозволяють собі нахабну та зухвалу поведінку по відношенню до дітей, особливо дівчаток. Сьогодні один із цих суб'єктів намагався робити непристойні зауваження моїй доньці, учениці 34-ї школи, що проходила повз, наполегливо пропонував "зайти до них і випити пива", чим неабияк її налякав. Невідомо як би то все скінчилося, коли б не випадкові перехожі. Навздогін цей індивід обізвав мою доньку "упоротою" та пішов до школи. До тієї самої школи, до якої мала б ходити моя донька... Без лицемірства скажу, що для мене та моїх дітей школа є і буде чистим та світлим місцем, Храмом науки, із яким пов'язані найкращі спогади. Зараз, коли немає занять, мої діти нудьгують по школі, здибаються біля школи із однокласниками, гуляють неподалік. Це чиста правда. Тепер цей Храм плюндрує нечисть, яка мало чим відрізняється від тієї, що пре із Московії. Війна не час для толерантності, тому прошу Вас вжити невідкладних заходів щодо очистки школи від кримінальних елементів. Дякую за позицію.
2022-08-11 01:24:21 oleksandrum@gmail.com
Домагання до учнів
2022-03-01 21:59:16 жителька будинку по вул.М Ващука
скарга
Сьогодні 01.03.прийшлося мені з групою жильців нашого будинку скористуватися під час сирени підвалом школи 34. Обуренням немає меж: це ви, як посадова особа,директор школи, підготували приміщення для безпеки жителів мікрорайона згідно інструкції?! 1.Потрібно написати крейдою" вхід у підвал". 2.Обмести павуки і дорогоцінні парти, рейки, старе непотрібне списане шкільне приладдя винести! 3.Занести бутлі з питною криничною водою. 4.Встановити резетки для зарядки телефонів. 5. Поставити 5 свічок і коробку сірників, їх ніхто не вкраде. 6. Перевірити вентиляцію. 7. А саме головне, при вході намалювати план підвалу та шляхи евакуації з нього. У разі не виправлення наших зауважень протягом 24 годин, мені доведеться відправити цю інформацію з фотоматеріалами у відділ освіти та міську раду, мінястерстао освіти.Сподіваюся на виправлення помилок тому, що під час військового стану з вами церемонитись не будуть! Слава Україні!
2021-10-20 21:57:35
Подяка
В зв'язку з переїздом, на жаль, змушені змінити школу. Хочу, як мама, подякувати всьому колективу школи, і в першу чергу директору Крамару Володимиру Петровичу за добре організований навчальний процес. Також висловлюю величезну подяку вчительці української мови Фостик Тетяні Романівні, яка стала основною причиною небажання покидати рідну школу, й особлива подяка вчительці математики Сидорук Олені Миколаївні, завдяки якій математика стала улюбленим предметом. Також спасибі вчительці англійської мови Пшелуцкой Людмилі Олександрівні, чиї уроки допомогли подолати страх перед помилками і впевнено заговорити англійською. Завжди будемо з теплом згадувати рідну 34 школу
2021-09-23 13:57:26
Скарга
Доброго дня! Шановний Володимире Петровичу! Прошу Вас звернути увагу, що Ваш бібліотекар вимагає у дітей, щоб ті обгортали підручники будівельними матеріалами, а саме шпалерами. Це рекомендації Міністерства освіти? Вже давно були винайдені спеціальні обкладинки для підручників, але чомусь вони не підходять для Вашого бібліотекаря. Так, колись в Радянському Союзі обгортали хто чим мав: хто газетами, хто шпалерами, але ми здається живемо в цивілізованій країні ХХІ століття, в чому тоді проблема? Чому мою дитину кожний день за це цькує вчителька і погрожує забрати підручники? Якщо такий булінг не припиниться, буду змушена звернутися до департаменту освіти.

Тема повідомлення

Зворотня адреса

Текст повідомлення

Перевірочний код. Введіть цифри на малюнку