Розділи сайта
Новини 2017-2018 н.р.

25.04.2018 р. в закладі було проведено День цивільного захисту. Учні початкової школи та 5, 6 - ті класи ознайомимлися з пожежною машиною. Перевіряли свої знання учні 7, 8 - х класів у конкурсі "Подорож до Країни небезпечних пригод". Для учнів старших класів було проведено спортивні змагання з елементами цивільного захисту.


З 16.04.18р. – 20.04.18р. у навчальному закладі проходив тижневик екології. 
В рамках тижневика було проведено:
 - «Брейн-ринг» для учнів 7-х класів
 - виставку продуктів  харчової промисловості «Купуй Українське» 
 - презентацію проекту «Екологічне місто»
 - зустріч із працівником водоканалу Мисливою А.І.  на тему: «Вміти любити природу», для учнів 6-х класів
 - презентацію для учнів 5-6 класів «Отруйні рослини, гриби»
 - еко-уроки для учнів 1-4 класів
 - зустріч із працівниками міської бібліотеки «Ми і природа», 

 - майстер-клас для учнів 5-А класу.
 - перегляд відеороликів «Подорож мальовничими місцями України»
 - презентація для учнів 3-х класів «Отруйні рослини, гриби»
А також учні школи прийняли участь у Всеукраїнській акції «Весняна толока благоустрою та озеленення»
Впродовж року висвітлюється «Екологічний календар»

 


20 лютого у школі відбулася лінійка-реквієм «Пам`яті Небесної Сотні” для учнів 7-10 класів. Провели захід учні 9-Б класу, класний керівник Марчук Наталя Володимирівна.


20 лютого у ВМПДЮ відбувся відбірковий тур міської інтелектуальної гри серед учнів 6-х класів «Інтелектуальний марафон». Вітаємо команду нашої школи у складі:

Мазур Софії – 6-Г клас
Мілько-Бутовської – 6-Г клас
Неволі Дар'ї - 6-Г клас
Уманець Дар'ї – 6-В клас
Жердецького Дениса – 6-В клас


З перемогою та виходом до фіналу!


12 грудня у нас у школі відбулися традиційні Андріївські вечорниці для учнів 8-11 класів. Цього разу господарями свята були учні 10 –А класу, які створили затишну домашню атмосферу. Настрій в усіх присутніх був чудовий! Діти співали  пісні, танцювали, ворожили  та пригощали гостей  смачними  вареничками.


З 11 грудня розпочався тиждень англійської мови. Детальніше


З 04 грудня по 08 грудня  у закладі відбувся  тиждень фізики та інформатики, у рамках якого вчителями проведено ряд цікавих та змістовних заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення фізики та інформатики таких як виставка стінгазет, захист творчих проектів, віктирини, проведення ціікавих дослідів. В рамках Всесвітнього тижня інформатики заклад долучився до глобального заходу  Година Коду.


До Дня Гідності і Свободи 21 листопада 2017 року у закладі було проведено радіолінійку та виставку матеріалів на тему "21 листопада - День Гідності та свободи". 


Із  06.112017р. по 17.11.2017 р. в закладі проходив декадник толерантності.

Девіз декадника: "Говоріть один одному приємні слова, компліменти, посміхайтеся один одному і будьте терпимі до тих, хто вам не зовсім подобається".

Під час декадника було проведено: виховні години на тему "Толерантність-це…"(1-11 кл.); бесіди на тему "Ознаки толерантної людини" (7-8 кл.), "Золоті правила толерантності" (5-6 кл); флеш моб «Ми всі різні,але ми всі рівні»; "Осінній бал" (9-11 кл).

Учні початкової школи оформлювали класні кімнати згідно тематики: "Ми жителі Країни Добра", "Квітка настрою" (1-4 кл.)

Учнями 5-11 класів було створено "Дерево подяки".

Під час декадника учні 1-11 класів переглядали інформаційні та розважально-повчальні відеоролики, а також повчальні мультфільми.

Декадник толерантності завершився акцією – збору речей для дітей дитячого будинку ( 0-2 роки)


13 листопада 2017 року розпочався кольоровий  тиждень початкової школи.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий!»

Читати більше...


09 листопада 2017 року  в закладі відбувся традиційний Осінній бал в якому взяли участь учні 9-11 класів. Титули короля та королеви балу вибороли Титко Дар'я та Вершигора Максим.


Жовтень – місяць бібліотечний…. В рамках Місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» у навчальному закладі проводилися заходи, які сприяли консолідації зусиль у справі зміцнення здоров’я, профілактики хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.. 
Розпочався Місячник Днем відкритих дверей - «Урок здоров’я в бібліотеці».

Для читачів бібліотеки були представлені ілюстровані книжкові виставки: «Здоровим бути модно», тематичні полички «Здоров’я – вічна мрія людства» та перегляди літератури «Пригоди в країні невидимок». 

Першокласників закладу запросили на урок – екскурсію «Дзвінок на урок здоров’я», на  якому розповіли учням, що потрібно вести здоровий  спосіб життя, берегти та піклуватися про своє здоров’я з дитинства.

Для учнів 5-х класів цікавою була літературна вітальня «Маршрути здоров’я в книжці «Поради лікаря Всезнайки» Тамари Артем’євої». Учні закладу добре знайомі з творчістю талановитої письменниці, в творчій скарбниці якої більше 30 книг для юних читачів, адже вона частий гість в нашій школі.

Письменниця розповіла учням свій життєвий шлях, поділилася творчими планами, побажала своїм шанувальникам доброго здоров’я.

Учні ділилися своїми враженнями від прочитаних книг, прочитали письменниці свої вірші та відгуки на прочитані казки та оповідання.

Бібліотекар познайомила учнів з книгами Тамари Артем’євої, які можна прочитати в бібліотеці закладу.

Нову збірочку  казок  з автографом письменниці отримали учениці 3-б класу Венгер Крістіна та Петрина Аня.

Фото на згадку про зустріч  з учнями 5-в класу.

Година спілкування «Здоров’я  дитини – щастя кожної родини» не залишили байдужими жодного учня.

Корисні поради про здоровий спосіб життя від Лікаря Айболита наймолодшим читачам  бібліотеки.

Театралізовані сценки підготували учні 7-б класу і вони дуже подобаються нашим наймолодшим читачам.


30 жовтня у закладі  відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Реалізація Концепції Нової української школи". Педрада пройшла в нетрадиційній формі – у формі педагогічного кафе, де педагоги за чашкою кави мали змогу оглянути відео матеріали про Нову українську школу, про позитивний досвід  європейських країн щодо якісної освіти дітей, обговорили Закон України «Про освіту», своє бачення освітнього процесу. Всі присутні добре розуміють, що, перш за все, треба починати з самого себе, бо творчу та розвинену особистість здатен виховувати такий же вчитель та вихователь, розвинений, креативний, маючий активну життєву позицію.

Із метою підвищення зацікавленості учнів до занять математикою, розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із математики у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості в досягненні навчальної мети з 09 по 20 жовтня 2017року  в закладі був проведений декадник математики.

17 жовтня 2017 року кафедрою вчителів словесності проведено науково-практичну корнференцію "Література рідного краю. Квіт Подільського слова" для молодих вчителів української мови та літератури. Своїм досвідом проведення уроків літератури рідного краю поділились Цопа Т.М., Фасоля Т.М., Козачук Г.В. Керівник методичного об'єднання вчителів словесності Очеретна Т.В. організувала поїздку до селища Браїлова, де відвідали музей поета-земляка Володимира Забаштанського. 

13 жовтня 2017 року учні 7-В класу відвідали лінійку приурочену Дню захисника України, яка відбулась у міському палаці дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної.
 

12.10.17 у Палаці дітей та юнацтва пройшов 2-ий відбірковий тур розважально-інтелектуальної гри «НОН-СТОП» серед учнів 10-х класів. Учні нашої школи прийняли участь у грі разом з учнями шкіл №3, №4, №6, №27, №17. Дякуємо команді, а саме Подолян Ю., Ласавуц В., Морозову І.,  Петлінському  Я., Танасієнко В.
 

З 25.09.17р. по 03.10.17р. у школі проходила акція «5 картоплин». У ній взяли участь учні 1-11 класів. Зібрані овочі були переданні представникам Червоного Хреста.
 

13.10.17р. відбулась акція «Смак домашнього тепла». Зібрану консервацію передали волонтерам для військових зони АТО. Виносимо подяку усім учням та батькам, які відгукнулися та прийняли участь у акціях.


02-06.10.2017 р. Виставка-конкурс тематичних стінгазет в рамках Тижня зарубіжної літератури.

Школа вітає з Першим вересня учнів та їхніх батьків, а також учителів і всіх співробітників.

Бажаємо у новому навчальному році натхнення, цікавих проектів, плідної співпраці одне з одним та досягнення всіх поставлених цілей.
А найголовніше побажання для всіх наших учнів, друзів та колег - будьте щасливими!

Нехай радісна й світла атмосфера родинного затишку, яка панувала цього дня у Школі, залишиться з нами протягом цілого року.