Розділи сайта
Новини 2018-2019 н.р.

16 травня 2019 року в закладі відбулась загальношкільна конференція, основним питанням якої був звіт директора закладу Крамара В. П. про підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік. На конференції були присутні представники Департаменту освіти Вінницької міської ради, батьківських комітетів класних колективів, учнівського самоврядування, технічні працівники закладу (всього 243 учасники).

Рішенням конференції одностайно ухвалено оцінити роботу директора закладу Крамара В. П. за 2018-2019 навчальний рік оцінкою "задовільно".


З 13 по 15 травня 2019 р. учні 10-А класу у складі  пілотного класу, що беруть участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» прийняли участь у фінальних захода із впроведження проекту на базі відпочинку "Фаворит", що знаходиться на узбережжі Аззовського моря. 

Всі учасники проекту відвідали Ботієвську ВЕС, взяли участь у різноманітних квестах.

На фінальному представлені результатів по впровадженню проекту учні пілотного класу №20 Новодонецька ЗОШ №16 - Вінницька ЗОШ №34 2019 зайняли І міце за результатами навчання та І місце за результатами гри "Розумний будинок".


В період з 28 березня по 10 травня 2019 року було проведено шкільний етап конкурсу "Бюджет шкільних проектів". Автори проектів провели потужну інформаційну компанію і ознайомили учнів звкладу із своїми проектами. Згідно таємного голосування, яке пройшло 10 травня, лічильною комісією переможцем визнано проет Хайнацького Юрія "Огородження пришкільної території закладу" 


В школі відбувся тижневик іноземних мов «Learning English – Understand the World». Він проходив з 22.04 по 26.04.2019 р. Під час проведення тижневика учні школи познайомилися з традиціями святкування Великодня в англомовних країнах, прийняли участь у численних змаганнях і конкурсах. Молодші школярі мали змогу весело розважитись під час проведення веселих перерв англійською мовою. Також протягом тижня було проведено заходи до Дня народження визначного англійського поета та драматурга В. Шекспіра.


25.04.2019 р. у закладі був проведений День цивільного захисту, метою якого було навчання елементарним правилам безпеки та набуття знань, умінь та навичок з цивільного захисту. Класні керівники провели бесіди на теми: "Цивільний захист. Дії населення під час надзвичайних ситуацій", "Безпека в надзвичайних ситуаціях", "Як діяти під час землетрусу", "День цивільного захисту. Надзвичайні ситуації у приміщенні". Учні підготували виставку малюнків та плакатів на тематику з цивільного захисту.
 
У практичній частині проведені такі заходи:
- евакуація усіх учасників освітнього процесу;
- ознайомлення з пожежною машиною;
- спортивні змагання з елементами цивільного захисту.


24.04.2019 р. відбулась зустріч учнів пілотного класу, що беруть участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» із журналістами каналу 34 м. Дніпра. Журналістам було продемонстровано як проводились заходи по впровадженню проекту, а також як проходило навчання у проекті.


 


З нагоди Дня Землі 22.04.2019 р. учасники проекту «Енергоефективні школи: нова генерація» провели флешмоб для жителів мікрорайону по економному використанню елктроенергії.


Учні 10-А класу, що приймають участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» провели урок для маленьких споживачів електроенергії із 2-Б класу.


В рамках проекту "Назад до школи" 19.04.2019 р. відбулась зустріч десятикласників із директором Департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко Осаною Василівною. Цікавою і змістовною була її розповідь про здобутки міста та плани на майбутнє. 


Учні 10-А класу Валько Діана та Хірілов Андрій, що приймають участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» провели урок для маленьких споживачів електроенергії із групи №9 ДНЗ №4 ВМР "Катруся". Діткам було розказано про те як зберігати та економиити електроенергію. Діти були в захваті від експериментів в яких вони самі приймали безпосередню участь.


В рамках підготовки до Дня Землі учні 10-А класу, що приймають участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» уздійснили поклейку стікерів власного виробництва із нагадуванням про вимикання світла.


02-03 квітня учні закладу приймали участь у заходах для міжрегіональних класів Дніпро-Вінниця-Київ-Новодонецьке-Бурштин-Зеленодольськ в рамках Проекту «Енергоефективні школи: нова генерація», що проходили у нашому місті. Із вітальним словом до учасників заходів звернулась Кадрія Сафіуліна (старший консультант у зв’язках з громадськістю Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», ВБО «Інститут місцевого розвитку», к.т.н., доцент).

В рамках заходів учні приймали участь у інтерактивних заходах, прослухали лекцію про професію енергетика, проводили експерименти щодо використання різних джерел електроенергії. Особливо слід відмітити участь команди закладу в брейн-рингу для відповідальних власників житла та лідерів енергоефективності для об'єднаних команд де команда Вінниця-Новодонецьк посіла ІІ місце. 


21 березня відбулась зустріч учнів 10-х класів з завідуючою відділу  по профорієтаційній роботі Служби Зайнятості «Навігатор вибору професій». Зустріч була цікавою та змістовною. Діти зареєструвались для проходження тесту «Професійна мотивація», «Структура інтелекту», «Психологічні властивості особистості».


З 11.03 по 15.03 в закладі проходив тиждень історії та права на тему: "Сторіччя подій української революції 1917-1921 рр." Під час тижневика проводилися конкурси стіннівок, тематичні виставки, засідання правового гуртка "Підліток і закон", засідання гуртка "Патріот Поділля", позакласні заходи.


14-15 березня в закладі відбулись щорічні змагання у спортивно-масовому заході "Лелека" під час яких учні 5-6 - х класів змагались у комбінованій естафеті, грі "Снайпер" та олімпійскій вікторині. За сумою набраних очок команда закладу посіла ІІ місце.


 


7 березня учнівська рада, від іменні усіх учнів школи, привітала вчителів та дівчат школ из чудовим святом Весни. У концертній програмі прийняли участь учні 7 А, 8 А, 7 В, 9 Б, 10 А та 11 А класів. На концерт були також запрошенні вчителі-пенсіонери та ветерани ВВ війни.


21 лютого була проведена радіолінійка «Пам`яті Небесної Сотні», яка закінчилась загальною хвилиною мовчання та покладанням свічок до стенді героям Небесної Сотні. На перервах діти переглядали документальні матеріали подій 18.02-21.02 2014року на майдані.


18.02.2019 р. заклад долучився до Інноваційного Проекту «Енергоефективні школи: нова генерація» у загальноосвітніх навчальних закладах України в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК. 

В рамках проекту учні закладу пройшли тренінг зі створення команд міжрегіональних класів Дніпро - Вінниця - Новодонецьке для проходження навчального курсу «Абетка з основ житлово-комунального управління» та он-лайн гри «Розумний будинок».


04.02.2019 р. учитель Мамроцька О.М. провела відкритий урок географії в 10-А класі для вчителів міста на тему Індія.


12.12.2018 р. - традиційні "Андріївські вечорниці" для учнів 9-11 класів, які підготували учні 10-А класу.


З 10.12.2018 р. по 12.12.2018 р. у місті проводились спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед дівчат (молодша вікова група). Команда закладу здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців:

1. Єроміна Софія - 7-А

2. Сидорова Вікторія - 7-Г

3. Паламарчук Валерія - 8-Б

4. Жмурчук Владислава - 8-Б


10.12.2018 р. у закладі відбувся фестиваль по-українськи 7-8 класів. Діти із задоволенням участь у благодійному ярмарку та концерті.


Детальніше...

 


З 03.12.2018 р. у місті проводились спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед юнаків (сташа вікова група). Команда закладу здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців:

1. Петліенський Ярослав - 11-А

2. Хайнацький Юрій - 10-А

3. Восковцев Макксим - 10-А

4. Камінський Василь - 10-А

5. Качур Нікіта - 10-А


03.12.2018 р. відбувся виступ музичної групи за участю учнів 11-А класу (Морозов Ігор, Палагнюк Віктор)


25 листопада 2018р. в ЗШ №13 відбулися фінальні зустрічі між лідерами чотирьох підгруп міських змагань з волейболу серед учнів ЗНЗ (дівчата), де команда закладу здобула ІІІ місце.

Вітаємо переможців:

Мельник Софія - 10-Б

Рудак Вікторія - 8-Б

Кучер Анастасія - 9-Б

Ісрафілова Аміна - 10-Б

Вовковинська Аліна - 9-Б

Цебрик Анна - 8-Б

Главацька Каріна - 8-Б

Муругова Вікторія - 10-Б


24 та 25 листоапада 2018 р. заклад приймав учасників IV підгрупи міських змагань з волейболу серед учнів ЗНЗ (дівчата), де команда закладу впевнено здобула перемогу над суперниками: ЗШ №11, ЗШ №12, ЗШ №22.


Акція "Щаслива лапа". Збір корму для притулку тварин.


20 та 21 листопада у закладі було проведено конкурс "Наші таланти 2018". Участь у конкурсі прийняли учні 5-8 класів


20 листопада на базі закладу відбувся майстер-клас практичного психолога Назарової Л. М. на тему: «Діти з особливостями  психофізичного розвитку. Робота психолога з дітьми з легкою розумовою відсталістю, корекція дисграфії». 
Захід проводився для практичних психологів комунальних закладів загальної середньої освіти. Панувала сприятлива психологічна атмосфера. Відгуки про майстер-клас гостей-позитивні. 
 


У чемпіонаті міста з баскетболу, що проходив з 12.11 по 15.11.2018 р. в рамках Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці команда закладу посіла ІІ місце:

Вітаємо переможців:

Єроміна Софія - 7-А

Сидорова вікторія - 7-Г

ваколюк Надія - 7-В

Мельник Ангеліна - 7-В

Кісельова Дар'я - 7-В

Паламарчук Валерія - 8-Б

Жмурчук Владислава - 8-Б

Главацька Каріна - 8-Б

Глухова Тетяна - 9-А


 

09.11.2018 р. відбувся щорічний «Осінній бал» для учнів 9-11 класів. Дякуємо усім класам за активну участь. Вітаємо Федотову Вікторію та Рожицького Максима з перемогою у номінації « Король та Королева Балу -2018.»


У міських змаганнях з баскетболу, що проходили з 05.11 по 09.11.2018 р. команда юнаків посіла ІІ місце.

Вітаємо переможців:

Мордух Євгеній - 8-А

Хайнаций Юрій - 10-А

Качур Нікіта - 10-А

Восковцев Максим - 10-А

Камінський Василь - 10-А

Поліщук Дмитро - 10-А

Дячинський Дмитро - 10-А

Гридзь Назарій - 10-Б

Петлінський Ярослав - 11-А

Рожицький Максим - 11-А


Відбірковий тур міського інтелектуального конкурсу серед старшокласників «НОН-СТОП». Дякуємо команді 10 класу: Хайнацькому Юрію, Хібовському Денису, Качуру Нікіті, Балабан Анастасії та Валько Діані.


24 жовтня 2018 року в КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 34 ВМР» у кабінеті 114 відбувся семінар для вчителів трудового навчання, спеціалістів усіх кваліфікаційних категорій на тему: «Технологія узагальнення та поширення педагогічного досвіду». Захід був цікавий, продуктивний, насичений, вдало поєднані науково-теоретична та практична частини. Припало до душі гостинність, доброзичливість господарів семінару, психологічно позитивний клімат спілкування. 
Лещук Роман поділився з колегами методикою та формами узагальнення  та поширення передового педагогічного досвіду. Була проведена виставка із здобутками Лещука Романа, на якій показані друковані статті у методичних та науково-методичних виданнях, посібники та підручники.


З 24.09.18р. по 28.09.18р. у школі проходила акція «5 картоплин». У ній взяли участь учні 1-11 класів. Зібрані овочі були переданні людям похилого віку.


 

У жовтні діти школи взяли участь у міській акції «Смак родинного тепла». Продукти харчування були переданні волонтерам та відправленні у зону АТО.
Дякуємо усім, хто відгукнувся та надав часточку свого тепла нашим воякам.


21 вересня відбувся конкурс малюнку на асфальті «Мир очима дітей». Дякуємо учням 5 А, 6 В та 7 Г класу за активну участь.
Учнями 8-10 класів був проведений  флеш моб «Україна хоче миру».


Школа вітає з Першим вересня учнів та їхніх батьків, а також учителів і всіх співробітників.

Бажаємо у новому навчальному році натхнення, цікавих проектів, плідної співпраці одне з одним та досягнення всіх поставлених цілей.
А найголовніше побажання для всіх наших учнів, друзів та колег - будьте щасливими!

Нехай радісна й світла атмосфера родинного затишку, яка панувала цього дня у Школі, залишиться з нами протягом цілого року.