Розділи сайта
Новини 2019-2020 н.р.

Привітання директора закладу Крамара Володимира Петровича із завершенням 2019-2020 навчального року

 

 

20 лютого 2020 року відбувся міський семінар завідуючих  шкільними бібліотеками  міста, на який були запрошені вінницькі митці слова  - письменниця, журналістка, драматург, талановита та багатогранна Наталка Доляк, яка не вперше в нашому закладі зустрічалася з учнями та поет і фаховий  художник, надзвичайно цікава людина Сергій Татчин.
З привітальним словом «Знайомство зі школою» виступив директор закладу Крамар Володимир Петрович.
Бібліотечне рандеву «Сучасні літератори міста над Бугом» провела завідуюча бібліотекою Чебишева Лариса Дмитрівна. 
Цікава манера спілкування, гумор,щирі розповіді про свою творчість підкорили кожного і не залишили байдужими присутніх в залі. 
На згадку про зустріч користувачам бібліотеки автори подарували книги з автографами.


 

У школі №34 шанують рідну мову кожного народу. Особливе, трепетне ставлення до рідної української мови виховують у нашому закладі .
21 лютого 2020 року відбувся флешмоб, приурочений до святкування Міжнародного дня рідної мови. Усі бажаючі – учні й учителі – хором читали поезію про важливість української мови. Прикрасою свята стала виставка, організована учнями 6-В, 10-Б та 5-Г класів. Захід пройшов гучно, весело й паріотично.
Мова — краса спілкування,
Мова — як сонце ясне,
Мова — то предків надбання,
Мова — багатство моє.


12.12 відбулося традиційне свято «Андріївські вечорниці», свято вареників. Підготували свято учні 10 А класу, приймали участь учні 8-11 класів, які підготували цікаві, веселі номери та смачні вареники. Дякуємо усім, хто долучився до свята за гарний настрій та цікаво і змістовно проведений час.


12.12.2019 р. міський етап змагань зі стрітболу 3х3 (дівчата)  молодша вікова група по програмі Гімназіади  серед учнів ЗЗСО м. Вінниця  Команда закладу здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців:

Єроміна Софія - 8-В
Сидорова Вікторія - 8-В
Паламарчук Валерія - 9-Б
Мельник Ангеліна 8-А


09.12.2019 р. міський етап змагань зі стрітболу 3х3 (юнаки)  старша вікова група по програмі Гімназіади  серед учнів ЗЗСО м. Вінниця  Команда закладу здобула ІІІ місце.

Вітаємо переможців:

Восковцев Максим - 11-А
Камінський Василь - 11-А
Хайнацький  Юрій - 11-А
Дячинський  Дмитро - 11-А


02.12 – 03.12 відбувся конкурс талантів серед учнів 5-8 класів. Учні змагалися у номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Інструментальний жанр», «Оригінальний жанр», «Художнє читання». Дякуємо усім учасникам конкурсу «Наші таланти -2019».


21 листопада до Дня Гідності та Свободи у школі було проведено: 
- Радіолінійка  ( провели учні 10 А класу), в рамках якої була проведена загальношкільна Хвилина мовчання та запалено свічку пам`яті  біля стенду Героїв Небесної Сотні;
- Перегляд відео презентацій, створених учнями  9-11 класів;
- Бесіда «Історія майдану» для учнів 5 класу.
- Години спілкування.


З 18.11.2019 р. по 21.11.2019 р. проводився міський етап змагань з баскетболу (дівчата) по програмі Гімназіади  серед учнів ЗЗСО м. Вінниця. Команда закладу здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців:

Єроміна Софія - 8-В
Сидорова Вікторія - 8-В
Паламарчук Валерія - 9-Б
Жмурчук Владислава - 9-Б
Ваколюк Надія - 8-Б
Мельник Ангеліна 8-А
Клименко Яна - 6-Б
Главацька Каріна - 9-Б


З 11.11.2019 р. по 15.11.2019 р. проводився міський етап змагань з баскетболу (дівчата) по програмі Гімназіади  серед учнів ЗЗСО м. Вінниця. . Команда закладу здобула І місце.

Вітаємо переможців:

Восковцев Максим - 11-А
Камінський Василь - 11-А
Хайнацький  Юрій - 11-А
Дячинський  Дмитро - 11-А
Ярощук Владислав - 11-А
Качур Нікіта - 11-А
Мордух  Евгеній - 9-А
Гридзь Назарій - 11-Б
Файвішенко Дмитро - 11-А
Калінович Ростислав - 11-А
Івасюк Владислав - 10-А


05.11.19 Відкрите засідання учнівської ради «Толерантність починається з мене». Було розроблено та затверджено заходи на декадник толерантності.


У вересні - жовтні учні школи прийняли участь у міських благодійних акціях: «Смак родинного тепла», «Щаслива лапа» та відбувся збір макулатури. Дякуємо усім дітям та батькам, які долучились до акцій.


21 жовтня 2019 року на базі закладу проведено міський семінар керівників закладів освіти міста Вінниці на тему "Модернізація управлінської діяльності в умовах освітніх змін" 


21.10.2019  - розпочався тиждень початкової школи

Детальніше...


10.10.19 учні 9-10 класів приймали участь у міському танцювальному флешмобі, присвяченому дню народження вінницької радіостанції «Місто над Бугом». Було встановлено рекорд України за кількістю учасників танцювального флешмобу.


4 жовтня відбувся святковий концерт, присвячений дню Вчителя. Святковий концерт підготували та провели учні 9 А класу. Участь прийняли учасники хореографічного гуртка ( керівник Фролов А.А.) та вокального гуртка ( керівник Ткач Д.Ю.)


З 01.10 по 03.10.2019 р. у закладі проходила акккція "5 картоплин: допомога одиноким пенсіонерам".9 вересня відбулось перше засідання учнівської ради, на якому відбулось знайомство з новими членами ради. Було проведено тренінгове заняття «Я-лідер».

 

1 вересня відбулося Свято Першокласника, на якому були присутні учні 1 та 11 класів. Цього року вперше за парти сіло 115 першокласників.

Вітаємо усіх учнів, вчителів, батьків з початком нового навчального року.