Майбутнім першокласникам

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до Закону України « Про освіту» зарахування до закладу загальної середньої освіти здійснюється відповідно до території обслуговування. Кожний навчальний заклад  має обслуговувати певну територію населеного пункту.
Перевірте, будь ласка, на сайті загальноосвітньої школи, до території обслуговування якої школи  ви відноситеся відповідно до вашої  адреси проживання.

Рішенням Вінницької міської ради від 09.04.2020 р. №812, виконавчий комітет міської ради вирішив: закріпити територію обслуговування за комунальним закладом «ЗШ І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34 Вінницької міської ради» для ведення обліку дітей шкільного віку.

№п/п  Назва вулиці або провулка  Номери будинків
1 Барське шосе 1 км  всі будинки
 2 Генетична всі будинки
3 Келецька  від вул. М. Ващука до кінця