Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Статут комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34 Вінницької міської ради»
Ліцензії на провадження освітньої діяльності
Структура та органи управління закладом
Кадровий склад вчителів закладу
Освітні програми, що реалізуються в закладі
Територія обслуговування, закріплена за закладом
Фактична кількість учнів закладу
Мова освітнього процесу

Наявність вакантних посад Детальніше>>>>Порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення

Матеріально-технічне забезпечення закладу
Рівень навчальних досягнень учнів
Результати моніторингу якості освіти
Річний звіт про діяльність закладу
Правила прийому до закладу
Правила поведінки здобувачів освіти
Перелік додаткових освітніх послуг
Інформація про використання публічних коштів
Замовлення підручників для 3-х класів загальної середньої освіти у 2019-2020 н.р.
Витяг з протоколу № 6 засідання педагогічної ради про вибір підручників для 3-го класу
Замовлення підручників для 7-х класів загальної середньої освіти у 2019-2020 н.р.
Витяг з протоколу № 7 засідання педагогічної ради про вибір підручників для 7-го класу
Замовлення підручників для 1-х класів загальної середньої освіти у 2018-2019 н.р.
Замовлення підручників для 5-х та 10-х класів загальної середньої освіти у 2018-2019 н.р.
Замовлення підручників для 5-х класів закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету в 2018 році
Замовлення підручників для 4-х класів загальної середньої освіти у 2020-2021 н.р.