Учням

Цифрова освіта

ВАЖЛИВО!!!

НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО  ДЛЯ ПІДЛІТКІВ >>>>>

Що робити під час евакуації

Порядок дій населення у надзвичайних ситуаціях

Електронні версії підручників для учнів 5-х класів (2022 р.)

«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. А. В. Онатій, Т. П. Ткачук)

«Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Авраменко О. М.)

«Зарубіжна література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ісаєва О. О., Клименко Ж. В.)

«Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Джоанна Коста, Мелані Вільямс)

«Вступ до історії України та громадянської освіти» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Щупак І. Я., Бурлака О. В., Піскарьова І. О., Посунько А. Л.)

«Математика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.)

«Пізнаємо природу» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Біда Д. Д., Гільберг Т. Г., Колісник Я. І.)

«Здоров’я, безпека та добробут» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Лаврентьєва І. В., Хомич О. Л.)

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Кондратова Л. Г., Федун С. І., Чорний О. В.)

«Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Коршунова О. В., Завадський І. О.)

Електронні версії підручників для учнів 10-х класів

«Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Українська мова (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Українська література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Українська література (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (ГісемО. В.; Мартинюк О.О )

«Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти  (В.Власов, С.Кульчицький)

«Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Алгебра і початки аналізу (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Геометрія (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Захист Вітчизни (рівень стандар-ту, «Основи медичних знань»)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти

«Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти

«Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти

Електронні версії підручників для 9-го класу

Українська література

Геометрія

Інформатика

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

Трудове навчання (технічні види праці)

Основи здоров'я

Мистецтво

Основи правознавства

Зарубіжна література

Іноземна мова (англійська)

Іноземна мова (німецька)

Електронні версії підручників для учнів 4-х класів

Електронні версії підручників для учнів 7-х класів

Електронні версії підручників для учнів 8-х класів

Права та обов'язки учнів

Житомирський військовий інститут

Побудова зображень (матеріал для 7-го класу за старою програмою)

Інтерактивні симуляції (eng/ua)

Астрономія

Основи практичної астрономії

Відеотрансляції із МКС

Європейське комічне агенство ESA

Інформатика

Інформатика 5 клас (за програмою для класів із поглибленим вивченням математики і фізики)

Інформатика 6 клас (за програмою для класів із поглибленим вивченням математики і фізики)

Інформатика 7 клас (за програмою для класів із поглибленим вивченням математики і фізики)

Інформаційні технології

Система управління базами даних Ms Access (навчальний курс, загальноосвітня школа)

Табличний процесор Ms Excel на прикладах

Основи HTML

Трудове навчання:

Технологія виготовлення виробів із деревини та деревних матеріалів ( способом ажурного випилювання)

Технологія виготовлення виробів із фанери та ДВП

Трудове навчання 6 клас

Трудове навчання 7 клас

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ. ІНВАРІАНТНИЙ МОДУЛЬ 7 клас

Трудове навчання 8 клас

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ. ІНВАРІАНТНИЙ МОДУЛЬ 8 клас

ПРОЕКТ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ художньої обробки деревини випилюванням. Варіативний модуль.

КРЕСЛЕННЯ

Тестування 6 клас

Тестування 7 клас по темі: "ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ ІЗ ДЕРЕВИНИ (СПОСОБОМ ТОКАРНОЇ ОБРОБКИ)"

Тестування 8 клас Тестування по темі: "ТЕХНОЛОГІЯ ОЗДОБЛЕННЯ ВИРОБІВ ІЗ ДЕРЕВИНИ МОЗАЇКОЮ"